Nu ati selectat nici un produs

Nu ati selectat nici o piesă

Catalog DAF
Pagina: 1 2 [3] 4 5 6 7 8

» DAF


21.

Lamela Ambreiaj MAZ
Adn: průměr: 360mm, 10 zubů, náboj 1 1/2"
Cod: 1878 044 631

DAF

Ambreiaje si accesorii

**.** €


22.

Control valva M16x1, 5
Cod: 9730024020

DAF

Piese de motor

**.** €


23.

Control valva M16x1, 5
Cod: 9730020070

DAF

Piese de motor

**.** €


24.

Pompa de alimentare combustibil 4
Cod: GMP006H

DAF

Piese de motor

**.** €


25.

Element de injecţie pompă OM421, 422, 423, 424 OM442, 442a, 443, 441, 443, H
Cod: 2418455022

DAF

Piese de motor

**.** €


26.

Pompa de mână de combustibil universal
Adn: BOSCH – 2447222125
Cod: 44397966 9941 1

DAF

Piese de motor

**.** €


27.

Coroană volant
Adn: DAF Z=161 FI458 DAF: F85,CF85,F95,XF95
Cod: WIE298355

DAF

Piese de motor

**.** €


28.

Supapă de decompresiune pompă injector LP / LP 911B 67-77,
Adn: M14 x 1,5
Cod: GMP1417413000 SP021

DAF

Piese de motor

**.** €


29.

Supapa de suprapresiune M14x1, 5 pompa de injecţie 73-98
Adn: M14 x 1,5
Cod: GMP1417413047

DAF

Piese de motor

**.** €


30.

Injectoare BO 0433271656, DLLA150S1237
Adn: BOSCH - 0433271656
Cod: DLLA150S1237

DAF

Piese de motor

**.** €


Adaugă la comandă

Şterge din comandă




Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/translocator.eu/autocomtruck.ro/statist/modules/initStatist.inc.php on line 185

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/translocator.eu/autocomtruck.ro/statist/modules/initStatist.inc.php on line 186